BİZE ULAŞIN

 

 

Anasayfa

Şehir hayatının yorucu temposundan, yazın kavurucu sıcağından bir an olsa da uzaklaşıp doğayla iç içe vakit geçirmek için kaçış noktamızdır piknik yerleridir. Hangimiz gitmemişizdir cümbür cemaat; doğanın kollarına kendimizi bırakmamışızdır. Dinlenmek için illa şehir dışına çıkmaya gerek yok. 

Şehir hayatının yorucu temposundan, yazın kavurucu sıcağından bir an olsa da uzaklaşıp doğayla iç içe vakit geçirmek için kaçış noktamızdır piknik yerleridir. Hangimiz gitmemişizdir cümbür cemaat; doğanın kollarına kendimizi bırakmamışızdır. Dinlenmek için illa şehir dışına çıkmaya gerek yok. İstanbul büyüklüğünü burada da gösteriyor ve eşsiz doğal güzelliğine sahip yerleriyle bize bu imkanı veriyor. Ev, iş, trafik sıkıntısından kaçıp cennet gibi bir yerde çocuklarınızla birlikte stres atmaya ne dersiniz? O zaman siz de Polonezköy'ün tam ortasında yeşilliklerin bol olduğu Cumhuriyet Park Piknik Alanına mangal keyfine davetlisiniz.Doğa manzarası eşliğinde piknik yapabileceğiniz, aynı zamanda kır düğünleri, sünnet düğünleri ve bir çok özel günlerinizde kullanabileceğiniz Cumhuriyet Park Piknik alanı 24 saat sizleri bekliyor.

İstanbul Beykoz Cumhuriyet  Köy yolunda eşsiz doğal güzelliği ile 24 saat siz müşterilerine hizmet veren Cumhuriyet Park Piknik alanı işletmecisi hemşerimiz Hasan Çıra "Bu doğa harikası piknik alnımıza tüm Türkiye’den konuklarımızı bekliyoruz, burada geçirecekleri güzel bir gün, hayatları boyunca unutulmaz olacaktır, Giresunlu olduğum için yeşilin ve doğanın değerini çok iyi bilirim, konuklarımı bu eşsiz güzelliği görmeye davet ediyorum” dedi.

 

Doğal manzara eşliğinde kır düğünü ve sünnet düğünleri içinde kiralayabileceğiniz

 

Cumhuriyet Park Piknik Alanı'nda Sabah Kahvaltısı'nın yanı sıra, Kuzu Pirzola, Kuzu Külbastı, Dana Antrikot, Dana Sucuk, Köfte, Tavuk Kanat, Tavuk Pirzola, Salata Çeşitleri, Gözleme ,Pide Çeşitleri ve Soğuk Sıcak İçeçekler bulunuyor.Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunan Cumhuriyet Park Piknik Alanı işletmecisi hemşerimiz Hasan Çıra'ya www.gorele.com.tr ve www.radyogorele.com olarak başarılar ve hayırlı işler dileriz.

 

 

Doğa Manzaralı Mangal Keyfi....

Şehirde Piknik Keyfi

 

 
İstatistikler
133897
BugünBugün70
DünDün99
Bu HaftaBu Hafta169
Bu AyBu Ay3744
ToplamToplam133897